آغاز تمرینات تیم والیبال دورنای ارومیه با ۱۰ بازیکنآتن ها

یاشار جوادی روز پنج‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تمرینات تیم با حضور بازیکنان بومی شهر ارومیه در رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید در حال برگزاری است و ترکیب کامل کادر فنی و بازیکنان طی ۱۰ روز آینده به طور کامل مشخص می‌شود.

وی با اشاره به اینکه تمرینات بدون حضور محمد وکیلی سرمربی تیم آغاز شده است گفت: در حال حاضر تلاش مسوولان برای حضور این تیم در رقابت‌های لیگ برتر ایران ادامه دارد و در صورت موافقت فدراسیون، تیمی با ترکیب بازیکنان بومی و تیم ملی نوجوانان را راهی این مسابقات خواهیم کرد و در غیر این صورت باید در لیگ دسته یک کشور شرکت کنیم.

وی با قدردانی از زحمات یکی از نمایندگان مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی برای حل مسایل و مشکلات تیم دورنای ارومیه، ادامه داد: معرفی مدیرعامل باشگاه، تامین هزینه‌های جاری تیم و جذب حامیان مالی خصوصی از جمله مواردی است که مسوولان در راستای حل آن تلاش می‌کنند.

مربی تیم والیبال دورنای ارومیه گفت: سایر بازیکنان این تیم از هفته آینده به جمع ما اضافه می‌شوند و در صورت تامین اعتبارات لازم قصد داریم ۲ بازیکن با تجربه به شاکله تیم اضافه شود.

پیشتر و در تیرماه سال‌جاری مالک باشگاه فرهنگی ورزشی دورنای ارومیه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اعلام کرد: «محمد وکیلی» سرمربی تیم ملی نوجوانان، امسال نیز برای دومین سال متوالی هدایت تیم والیبال این باشگاه را بر عهده گرفت.

قاسم کریمی افزود: تیم والیبال دورنای ارومیه امسال نیز برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر کشور برنامه‌ریزی کرده است و با توجه به اینکه بازیکنان این تیم قرارداد سه ساله با این باشگاه دارند در نظر داریم در راستای تقویت بیشتر، ۲ تا سه بازیکن با تجربه در چند پست مختلف جذب کنیم.

وی ادامه داد: این تیم سال گذشته با هدف تجربه‌اندوزی به میدان آمده بود ولی امسال اغلب بازیکنانش در رقابت‌های نوجوانان جهان شرکت کرده‌اند و به طور حتم با کوله‌باری از تجربه و برای کسب نتیجه وارد کوران رقابت‌های لیگ برتر کشور می‌شود.

مالک باشگاه فرهنگی ورزشی دورنای ارومیه گفت: شهر ارومیه به عنوان قطب والیبال ایران شایسته داشتن تیم‌های قدرتمند و صاحب سبک در لیگ کشور است و هدف از تیم‌داری بکارگیری بازیکنان جوان و آینده‌دار در این تیم، پشتوانه‌سازی برای آینده و اعتلای نام ارومیه در سطوح بالاتر است.

۸۰ درصد ترکیب تیم دورنا را بازیکنان تیم ملی نوجوانان زیر ۱۸ سال تشکیل داده است که هشت بازیکن آن از والیبالیست‌های شهر ارومیه هستند.
هدایت تیم والیبال دورنای ارومیه را در سال گذشته «محمد وکیلی» بر عهده داشت و تنها بازیکن جوان این تیم «رضا رضایی» ۲۰ ساله بود که وظیفه سرگروهی تیم را عهده دار بود.
هدف از تشکیل این تیم پشتوانه‌سازی برای آینده والیبال کشور و آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان ایران برای حضوری قدرتمند در رقابت‌های بین‌المللی است.

۷۱۵۶/۶۱۸۵/

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس