برگزیدگان جشنواره شهیدرجایی در هرمزگان معرفی شدندآتن ها

مراسم بزرگداشت هفته دولت و بیست و دومین یادواره شهید رجایی در این استان با هدف تقدیر از تلاش‌گران عرصه خدمت و ارتقای فرهنگ تلاش و تعهد در سالن فجر شرکت گاز برگزار شد.

در این جشنواره شرکت آب و فاضلاب شهری، سازمان صنعت، معدن و تجارت، اداره کل آموزش و پرورش، اداره کل امور اقتصادی و دارایی و سازمان جهاد کشاورزی به عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر در مجموع شاخص‌های عمومی و اختصاصی معرفی شدند.

در شاخص‌های عمومی نیز از شرکت آب منطقه‌ای، اداره کل تامین اجتماعی و اداره کل منابع منابع طبیعی نام برده شد.

در این دوره از یادواره شهید رجایی اداره کل امور مالیاتی، سازمان انتقال خون، اداره کل فنی و حرفه‌ای، مدیریت شعب بانک کشاورزی و شرکت سهامی برق منطقه‌ای به عنوان دستگاه‌های اجرایی برتر در شاخص‌های اختصاصی معرفی شدند.

در بخش دستگاه‌های اجرایی برتر دارای بیش‌ترین رشد امتیازات در مجموع شاخص‌های اختصاصی و عمومی نسبت به سال گذشته امتیاز این دوره به اداره کل بنادر و دریانوردی، حفاظت محیط زیست، اداره کل فرودگاه‌های هرمزگان، شرکت آب فاضلاب روستایی، دانشگاه علوم پزشکی، اداره کل بهزیستی، کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان و شرکت توزیع نیروی برق اختصاص یافت.

هم‌چنین اداره کل راه و شهرسازی و شهرداری بندرعباس در حوزه احیای بافت فرسوده معرفی شدند.

در ادامه این مراسم از فرماندار میناب، حاجی‌آباد و بستک نیز به عنوان فرمانداران منتخب معرفی و تجلیل شد.

از نظر رضایتمندی مردم لوح تقدیر بیست و دومین یادواره شهید رجایی استان هرمزگان استانداری هرمزگان، اداره کل ثبت احوال و اداره کل مخابرات استان هرمزگان تعلق گرفت.

در این مراسم هم‎چنین رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان به عنوان معاون برتر از سوی استاندار هرمزگان معرفی شد.

در هفته دولت امسال( ۹۸)عملیات ۶۴۴ طرح عمرانی به ارزش ۲۱ هزارو ۷۰۷میلیارد و ۷۱۹میلیون ریال آغار و به بهره برداری رسید.

از این مبلغ افزون ۲ هزارو ۳۶۵میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی ، ۳ هزارو ۶۱۶ میلیارد ریال استانی و ۱۵هزارو ۷۲۵ میلیارد ریال اعتبار از سایر منابع برای طرحهای یاد شده هزینه شده است.

 از۶۴۴طرح عمرانی دراستان هرمزگان ،تعداد ۶۲۰ طرح با هزینه افزون بر ۱۸ میلیارد و ۴۰میلیارد ریال در هفته دولت قابل بهره‌برداری و ۲۴ طرح به ارزش ۳ هزارو ۶۶۷میلیارد ریال نیز در این هفته عملیات ساخت آنها آغاز شد.

بیش‌ترین تعداد طرح‌های افتتاحی هفته دولت امسال در بخش مسکن و عمران شهری و روستایی شامل ۱۵۱ طرح به ارزش یک هزارو ۸۰۴میلیارد ریال  و بیش‎ترین میزان اعتبار برای ۶۷ طرح در بخش کشاورزی و منابع طبیعی با اعتبار ۴هزارو ۸۴۰ میلیارد ریال بوده است.

۹۸۸۷ /6048

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس