زمان برگزاری رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی کشور در ماهشهر مشخص شدآتن ها

سیدحسین مرعشیان رییس هیات کشتی خوزستان پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: میزبانی رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی بزرگسالان کشور با تصمیم فدراسیون به خوزستان و شهرستان ماهشهر واگذار شد که در روزهای ۱۷، ۱۸ و ۱۹ مهرماه در سالن شهید حقگو برگزار می شود.

وی با بیان اینکه از هر استان تنها یک تیم در این رقابت ها شرکت می کند گفت: تیم منتخب کشتی فرنگی خوزستان به عنوان تنها نماینده خوزستان در این رقابت‌ها حضور دارد و از شانس بالایی برای قهرمانی برخوردار است.

رییس هیات کشتی خوزستان با اشاره به اینکه مسابقات در ۱۰ وزن برگزار می شود افزود: در این پیکارها بیش از ۱۵۰ کشتی گیر با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که نفرات برتر به اردوهای تیم ملی دعوت می‌شوند.

وی با بیان اینکه ماهشهر از امکانات بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات برخوردار است گفت: ۲ سال گذشته رقابت های بین المللی جام تختی به خوبی در ماهشهر برگزار شد که این موضوع ما را ترغیب کرد تا ماهشهر را برای میزبانی انتخاب کنیم.

مرعشیان در خصوص اوزان و شرایط سنی مسابقات گفت: مسابقات در اوزان ۵۵، ۶۰، ۶۳، ۶۷، ۷۲، ۷۷، ۸۲، ۸۷، ۹۷ و ۱۳۰ کیلوگرم بدون ارفاق وزن برگزار خواهد شد و کشتی گیران متولد ۸۰/۱۰/۱۰ و بزرگتر(رده سنی جوانان) مجاز به شرکت در این مسابقات می باشند.

وی با بیان اینکه به کشتی گیران اول تا سوم در هر وزن، حکم و مدال و به تیم‌های اول تا سوم این مسابقات کاپ قهرمانی اهدا خواهد شد گفت: با توجه به اینکه خوزستان میزبان مسابقات است با ۲ تیم کامل در رقابت ها شرکت می کند.

رییس هیات کشتی خوزستان در خصوص مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی در خوزستان گفت: این رقابت ها با حضور هشت تیم برتر دنیا در آذرماه به میزبانی ماهشهر برگزار می شود.

۹۸۷۹/۶۰۰۲

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس