نتایج آزمون استخدام آتش‌نشانی ۲۳ شهریور اعلام می‌شودآتن ها

سیدعزیز آشنا روز پنجشنبه در گفت وگو با گروه دانشگاه و آموزش ایرنا عنوان کرد: پس از برگزاری آزمون استخدام مشاغل پیمانی آتش نشانی که هجدهم مردادماه ۱۳۹۸ توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی با ثبت نام بیش از ۱۰۰ هزار نفر برگزار شد، نتایج معرفی شدگان مرحله چند برابر ظرفیت برای بررسی مدارک، روز شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ از طریق سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir منتشر می شود.

وی افزود: داوطلبانی که در این آزمون شرکت کرده اند می توانند از  ۲۳ شهریورماه ۱۳۹۸ ضمن مراجعه به پروفایل خود در سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی از نتیجه آزمون کتبی خود مطلع شوند.

آشنا ادامه داد: داوطلبانی که در بخش وضعیت داوطلب در کارنامه آنان عبارت «شما برای طی مرحله بررسی مدارک معرفی می شوید» را ملاحظه می کنند، می توانند با توجه به زمان و مکان درج شده در کارنامه خود برای تکمیل مدارک به آدرس قید شده در کارنامه مراجعه کنند.

به گفته وی، مدارکی که باید توسط داوطلبان برای بررسی ارائه شود در اطلاعیه ای که روی سایت مرکز آزمون جهاد دانشگاهی قرار می گیرد، عنوان شده است.

آشنا ادامه داد: داوطلبان باید تمامی مدارک ذکر شده در اطلاعیه را هنگام مراجعه به همراه داشته باشند تا تایید مدارک آنان با موفقیت انجام پذیرد.

به گفته مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مرحله بررسی مدارک داوطلبان بر اساس زمان بندی اعلام شده در کارنامه افراد از  ۲۶ شهریورماه ۹۸ آغاز می شود و مراجعه نکردن داوطلب در زمان تعیین شده به منزله انصراف از سایر مراحل است. همچنین، پس از بررسی مدارک، افرادی که مدارک آنان تایید شده است برای انجام آزمون عملی و سایر مراحل معرفی می شوند.

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس