پایان مرحله اول طرح نظارتی محرم در  رشت  آتن ها

 سید ابراهیم سیدزاده روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزود:  مرحله اول اجرای طرح نظارتی ماه محرم امروز به پایان می رسد و  اجرای مرحله دوم این طرح  توسط اتاق اصناف مرکز گیلان در رشت آغاز و تا پایان ماه صفر ادامه دارد.

وی تصریح کرد:  این طرح نظارت بر انواع کالاهای اساسی و پر مصرف  از قبیل  گوشت ،  مرغ، حبوبات ، برنج ، روغن ، شکر ، سیب زمینی و پیاز  برای نذورات مردمی را با  هدف کنترل قیمت‌ها، تثبیت شرایط بازار و  نظارت بر نحوه عرضه کالاهای اساسی در رشت اجرا می کند.

 وی  اضافه کرد:  اتاق اصناف مرکز گیلان، سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی استان با جدیت تمام و به صورت مشترک گشت‌های نظارتی خود را در این ایام برای کنترل بازار برگزار می‌کنند

سیدزاده ادامه داد:  همزمان با این  طرح،  از ابتدای شهریور ماه طرح نظارت بر نوشت افزار ، پوشاک و کفش در آستانه بازگشایی مدارس آغاز شده و تا نیمه مهرماه ادامه دارد.

وی  تمرکز بازرسان اتاق اصناف را بر بازار رشت ،  تمامی واحدهای صنفی و واحدهای عرضه نوشت افزار جنب مدارس  و واحدهای آموزشی دانشگاهی و نمایشگاه ها عنوان کرد.

 مدیر بازرسی اتاق اصناف مرکز گیلان خاطر نشان کرد:  شهروندان می توانند هر گونه تخلف در زمینه های یادشده را به شماره ۳۲۱۲۵۴۴۴ اتاق اصناف مرکز استان یا سامانه ۱۲۴ برای رسیدگی اطلاع دهند

۷۲۹۶/۲۰۰۷

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس