یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال کالای قاچاق در کنگاور و پاوه کشف شدآتن ها

به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار «علی اکبر جاویدان» روز پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در ماموریت نخست، مأموران ایستگاه بازرسی شهید زنگنه کنگاور حین کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه خودروی سواری پژو ۴۰۵ و کامیون مشکوک شده و آنها را متوقف کردند.

وی ادامه داد: در جریان بازرسی از این خودروها، ۷۵ هزار و ۲۰۰ نخ سیگار، ۵۰ دست لنت کامیون، یک هزار و ۳۰۰ دست پوشاک، ۳۳۰ جفت کفش و ۱۰ قوطی گریس قاچاق کشف شد.

سردار جاویدان، ارزش محموله های قاچاق کشف شده را طق نظر کارشناسان، یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به انتقال هر ۲ دستگاه خودروی توقیفی به پارکینگ، از دستگیری سه نفر در این رابطه و معرفی آنها به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور احکام لازم خبر داد.

وی در ادامه از کشف تعدادی لوازم جانبی قاچاق خودرو در شهرستان پاوه نیز خبر داد و گفت: ماموران ایستگاه بازرسی روستای شمشیر حین کنترل خودروهای عبوری در محور پاوه – روانسر  به یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک و آن را متوقف کردند.

سردار جاویدان ادامه داد: در بازرسی از این خودرو، ۵۳ دستگاه ضبط خودرو، ۱۳ جفت باند، ۱۰ عدد لامپ زنون و ۲ دستگاه مانیتور قاچاق کشف شد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ارزش کالاهای قاچاق کشف شده را طبق نظر کارشناسان ۳۰۰ میلیون ریال عنوان کرد.

وی همچنین از دستگیری یک متهم در این رابطه و معرفی وی به دستگاه قضائی برای سیر مراحل قانونی و صدور حکم لازم خبر داد.

سردار جاویدان در پایان مبارزه با پدیده قاچاق را از مهمترین برنامه های پلیس کرمانشاه اعلام و عنوان کرد از ابتدای سال جاری تاکنون کشفیات قاچاق نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد خوبی داشته است.

۷۴۵۸/۸۰۶۶

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس