آغاز تمرینات تیم فوتبال اترک خراسان شمالیآتن ها

رئیس هیات فوتبال خراسان شمالی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در این رابطه اظهار داشت: تمرینات این تیم تا ۱۷ شهریوماه با حضور بازیکنانی که بیشتر آنها غیربومی هستند در تهران برگزار شد که در این مرحله اسامی ۱۴ بازیکن نهایی به فدراسیون فوتبال داده شد که این  ۱۲ بازیکن غیربومی و دو بازیکن بومی هستند.

حسین جعفرزاده افزود: در ادامه تمرینات این تیم،  پیش بینی می شود  ۱۲ تا ۱۵ نفر از بازیکنان دیگر استان در لیست نهایی تیم قرار گیرند.

وی یادآور شد: مجموع بازیکنان این تیم در نهایت شامل ۳۳ نفر  شامل ۱۸ بازیکن بزرگسال در رده سنی آزاد، ۱۰ بازیکن رده سنی امید و ۵ بازیکن هم در رده سنی جوانان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: هفتم مهرماه آخرین مهلت اعلام لیست نهایی بازیکنان تیم است.

جعفرزاده اظهار داشت: تیم اترک خراسان شمالی ۲۷ شهریورماه اولین بازی رسمی خود را با تیم خیبر خرم آباد در محل استادیوم ۱۹ مهر بجنورد خواهد داشت و بازی های بعدی در تاریخ دوم مهر ماه با تیم اروند خرمشهر و هفتم مهرماه با تیمی از تهران در همین محل خواهد بود.

وی افزود: این تیم به مدت ۶ ماه در مجموع ۲۴ بازی را در لیگ دسته دو  کشور خواهد داشت.

جعفرزاده خاطرنشان کرد: در حال حاضر سرمربی تیم بازیکنان اصلی خود را شناخته و در صورتی که در طول دوره تمرین بازیکن دیگری از استان مستعد شناخته شود به جمع بازیکنان اصلی تیم افزوده می شود.

هیات فوتبال خراسان شمالی بیش از ۶ هزار عضو دارد و در خراسان شمالی سه هزار بازیکن در رشته فوتسال و فوتبال سازمان یافته اند.

ط/ ۶۰۴۲

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس