فرهنگ شهادت عامل اصلی شکست آمریکاستآتن ها

مهدی چمران روز جمعه در یادواره شهدای یزد در حسینیه خیرآباد مرکز این استان  با گرامیداست یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی افزود:  آمریکایی‌ها از بدو پیروزی انقلاب تاکنون برای شکست ایران از تمام ابزارهای نظامی و فرهنگی استفاده کرده‌اند ولی فرهنگ شهادت  موجب ذلت آنها شده است.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: تداوم نظام اسلامی در گرو ترویج فرهنگ شهادت و مقاومت است و باید مردم و مسئولان با هوشیاری و بصیرت در راستای تحقق توصیه‌های مقام معظم رهبری عمل کنند.

یادگار دوران هشت سال  دفاع مقدس تصریح کرد: جنگ روانی و اقتصادی حربه جدید دشمنان علیه انقلاب اسلامی است که با روحیه انقلابی و مدیریت جهادی این ترفند هم نقش بر  آب شده و می‌شود.

چمران در ادامه به رسوایی آمریکا در منطقه و جهان و سیاست‌های خصمانه آنها علیه مسلمانان اشاره کرد که امروز ملت‌ها با بیداری دیگر تسلیم آنها نمی‌شوند.

رئیس سابق شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: باید مردم گوش به فرمان مقام معظم رهبری در صحنه‌های مختلف حضور فعال داشته باشند  و با همدلی مسیر حق را طی کنند.

چمران به اهمیت برگزاری یادواره شهدا در محلات و شهرها به عنوان یک کار فرهنگی مهم اشاره کرد و ترویج ارزش‌های انقلاب را  خواستار شد.

برپایی نمایشگاه عکس و کتاب و اجرای چند برنامه فرهنگی از دیگر بخش‌های این یادواره بود .

محله خیرآباد یزد با ۱۵ هزار نفر جمعیت ۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است .

مردم استان یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده‌اند.

۷۵۳۶/ ۲۰۴۷   

درباره

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه

اجرا شده توسط: همیار وردپرس